Jarní tůlání po Pulgarských sklepech 2024

20.4.2024

Vinařství Osička

Malé rodinné vinařství si hýčká vlastní klientelu hlavně výtečnou Pálavou, Ryzlinkem vlašským a Hibernalem. Ale pozor, čeká na vás i tříletý barikový Dornfelder!


Vican rodinné vinařství

 Barevné a pozitivní vinařství plné pálavského slunce obhospodařuje 33 ha vinic. Po využití nejmodernějších technologií se vrací k dlouhodobému nazrávání v sudech.


 Vinařství Lebloch

Malé rodinné vinařství upřednostňuje kvalitu před kvantitou a nabízí převážně přívlastková vína pestré škály odrůd. Dopřejte si je zplna hrdla.


Vinný sklep Pulgáry - POLA BEDŘICH

  Malé vinařství produkuje převážně přívlastková vína z vinic s integrovanou produkcí z Chráněné krajinné oblasti Pálava. Snaží se co nejvíc souznít s moudrou matkou přírodou.


Vinařství „U lišáka FOXE“

Mladé rodinné vinařství vsadilo na výrobu vína tradiční technologií v keramických nádobách. V nově zrekonstruovaném sklepě na vás čekají vína všech vůní a barev.


Vinařství NAD SKLEPY

Jejich vína v sobě snoubí tradici a osobitost malých vinařství stejně jako inovaci a moderní technologii těch velkých. Pouhých několik tisíc lahví ročně slibuje prvotřídní kvalitu


Rodinné Vinařství Pochylý

 

Jsme malé rodinné vinařství, které se věnuje výrobě vína již 3 generace. Vína produkujeme z vlastních vinic v Bulharech. Zakládáme si na poctivosti a šetrnosti spolu s využitím moderních technologií a metod. 


Vinařství Fuzgrunty

Rodinné vinařství má vysoce kvalitní vína menších šarží se svěžím ovocným charakterem, vysokým extraktem a mohutnou chutí. Hrozny zpracovává moderními a šetrnými metodami


Zemědělské družstvo Bulhary

Integrovaná produkce hroznů z 60 hektarů vinic zahrnuje asi 15 odrůd bílých i modrých. Vína jsou výhradně z vlastních hroznů, na což jsou patřičně pyšní.


Hubis a Valigura

Rodinné vinařství dává asi 10 000 l vína ročně. Kombinuje tradiční metodu výroby v dřevěných sudech u červených s řízeným kvašením u bílých vín. Výsledek? Příjemná a svěží ovocitá vína.